O mnie

 

 

W czasach, gdy rozrywka potrzebuje stale nowych efektów, by zaintrygować i skoncentrować na sobie uwagę, coraz większą rolę odgrywają Ci, którzy posiadają umiejętności niedostępne dla wszystkich. To nie sam talent decyduje o tym czy twórca jest w stanie osiągnąć sukces. Świat pędzi do przodu i tylko stałą, kreatywną pracą, godzinami poświęconymi na trening kolejnych umiejętności można nieustannie tworzyć atrakcyjne, przykuwające pokazy.

Jesteś tutaj, bo szukasz czegoś co „porwie” Ciebie i tych, na których chcesz zrobić wrażenie. Nie będę Ci mówił, że dobrze trafiłeś. Bez trudu możesz się o tym przekonać podczas indywidualnego spotkania dotyczącego współpracy. Nie bój się. Nie będę zbyt wiele mówił o tym, kim jestem. Wolę pokazać Ci to, co potrafię. Wtedy sam zdecydujesz, czy to co umiem, jest tym czego potrzebujesz…

Każdemu z nas w życiu potrzebna jest odrobiona szaleństwa i moment oderwania od codzienności. Jestem twórcą magii. Za jej sprawą tworzę niezapomniany spektakl, po którym doświadczysz iluzji pełnej pozytywnej energii!

HISTORIA

As to nie tylko jedna z wielu kart w talii…As to symbol siły i zwycięstwa okryty tajemniczą magią przyciągania, którą każdy chce poznać, mieć przy sobie i stanowić nad nią kontrolę.

As to stan umysłu, którym zawładnąć nie jest wcale łatwo. Dlatego kusi, intryguje i wabi…

Każdy z nich emanuje mocą, którą poznali tylko nieliczni. I tylko nieliczni mogą sprawić, że poczujesz ich siłę…

Magia iluzji to sztuka zagadek. Klucz do ich rozwiązania stoi przed Tobą. Czy podejmiesz próbę ich rozwikłania?

 

cards

UMIEJĘTNOŚCI

As Iluzji magiczną wiedzę dotycząca iluzji zgłębia od 2012 roku. Specjalizuje się w iluzji karcianej, czytaniu w myślach, przewidywaniu przyszłości opartej na wyborach widza, telepatii, psychologii, odczytywaniu sygnałów pozawerbalnych (mowa ciała), sztuce mentalizmu oraz Slight of hand.

Dzięki intensywnemu studiowaniu technik As Iluzji jest gwarantem niespotykanych, pełnych niespodziewanych wrażeń emocji. Asa spotkasz nie tylko podczas eventów czy imprez okolicznościowych.

As Iluzji często przemierza ulice wielkich miast i małych miejscowości. Miej oczy szeroko otwarte, bo może już niebawem spotka właśnie Ciebie?